Дистанційний курс для майбутніх перекладачів

 

Вітаємо на дистанційному курсі кафедри ділової іноземної мови та перекладу!

На нашій кафедрі здійснюється підготовка  бакалаврів за напрямом «Філологія», а також  магістрів за спеціалізацією  «Переклад». Треба підкреслити, що кафедра ділової іноземної мови та перекладу готує перекладачів, а не операторів автоматизованих систем перекладу, тощо. та є – єдиною в НТУ «ХПІ», що має  ліцензію на підготовку фахівців спеціальності «Переклад» . Наші студенти можуть обрати такі спеціалізації, як «Науково-технічний переклад» або «Переклад ділової документації».

 

Випускники спеціальності “Переклад” затребувані як перекладачі, технічні редактори (technical writers) у міжнародних консалтингових, комп’ютерних, рекламних фірмах; на ТБ і радіо; в перекладацьких відділах МЗС, інтернет- та web-hosting-компаніях; вони продовжують освіту в міжнародних бізнес-школах, займаються науковою діяльністю в магістратурі університетів Європи та США.

 

Курс призначено для учнів старших класів, та абітурієнтів. Метою цього курсу є ознайомлення із особливостями та перевагами професії перекладача. Єдиною вимогою для слухачів курсу є знання англійської мови на рівні шкільної програми.