86Курс розроблений для школярів старших класів, а також для випускників технікумів і коледжів з метою формування уявлень про сучасні харчові технології.

Харчова промисловість – одна з невід'ємних галузей економіки будь-якої країни. Наша країна традиційно є крупним виробником-експортером продуктів харчування та зараз має значний потенціал для розвитку та охопленню нових ринків.

Мета курсу – дати загальні уявлення про деякі технології харчової промисловості про стан та перспективи розвитку харчової промисловості України. Наш курс призначений для тих, кто хоче дізнатися, чим займаються спеціалісти з харчових техрнологій, чому ця професія є цікавою та перспективною. Ми сподіваємося виявити аудиторію, зацікавлену в подальшому одержанні освіти по спеціальностям «Технологія жирів, ефірних масел та парфюмерно-косметичних продуктів», «Технологія бродильних виробництв та виноробства».

Строки проведення: 5 тижнів. Приєднатися можна на будь-якій неділі навчання.

Корисні посилання:

-         Email тьютора курсу (к.т.н., доц. кафедри технології жирів та продуктів бродіння Демидова Анастасія Олександрівна) –ademidova2016@gmail.com

-         Сайт кафедри технології жирів та продуктів бродіння https://web.kpi.kharkov.ua/tg/ru/o-kafedre

-         Адреса кафедри: Харків, вул. Фрунзе, 21, Технічний корпус, 2-й поверх.