Короткий опис курсу «Вступ до мехатроніки та електропривод»

Курс «Вступ до мехатроніки та електропривод» спрямований на формування понять в галузях мехатроніки, робототехніки та електромеханіки.

При знайомстві з курсом абітурієнт одержує уяву про мехатронні системи і модулі, сучасні датчики стану об'єкту та зовнішнього середовища, на основі яких виконуються сучасні системи автоматичного контролю, регулювання і програмного керування в промислових, побутових і медичних установках, автомобілях і роботах.

Курс призначено для учнів 10 і 11 класів, що володіють базовими знаннями й навичками в області математики та фізики, які вміють логічно мислити, робити висновки.

У результаті абітурієнт одержує уяву в галузях механіки, електротехніки, електричних машин, перетворювальної і електронної техніки, комп'ютерів і мікропроцесорів, програмування.

Випускники можуть знайти себе на ринку праці в Україні та за кордоном у сфері розробки, створення, дослідження, налагодження та експлуатації систем автоматизації технологічних процесів і робототехнічних комплексів на основі комп'ютерної техніки та електроприводу.