Курс «Історія України: соціально-політичні аспекти» - гуманітарна дисципліна, яку вивчають студенти 1-го курсу НТУ «ХПІ».  Висвітлює найважливіші етапи   політичного, екомічного і культурного розвитку населення України. Пропонований курс є концептуально новою навчальною дисципліною, що поглиблює та систематизує знання студентів з вітчизняної історії. Основу курсу складає вивченя соціально-економічної, суспільно-політичної та державницької проблематики, діяльності партій, рухів, громадських об’єднань України в контексті  розвитку світової цивілізації.

The course of the Ukrainian history is designed for foreign and Ukrainian students studying in English. It gives opportunity to visualize historical processes, explain reasons, consequences, and developments of events, understand particularities of historical transformations.

Дистанційний курс для майбутніх перекладачів

 

Вітаємо на дистанційному курсі кафедри ділової іноземної мови та перекладу!

На нашій кафедрі здійснюється підготовка  бакалаврів за напрямом «Філологія», а також  магістрів за спеціалізацією  «Переклад». Треба підкреслити, що кафедра ділової іноземної мови та перекладу готує перекладачів, а не операторів автоматизованих систем перекладу, тощо. та є – єдиною в НТУ «ХПІ», що має  ліцензію на підготовку фахівців спеціальності «Переклад» . Наші студенти можуть обрати такі спеціалізації, як «Науково-технічний переклад» або «Переклад ділової документації».

 

Випускники спеціальності “Переклад” затребувані як перекладачі, технічні редактори (technical writers) у міжнародних консалтингових, комп’ютерних, рекламних фірмах; на ТБ і радіо; в перекладацьких відділах МЗС, інтернет- та web-hosting-компаніях; вони продовжують освіту в міжнародних бізнес-школах, займаються науковою діяльністю в магістратурі університетів Європи та США.

 

Курс призначено для учнів старших класів, та абітурієнтів. Метою цього курсу є ознайомлення із особливостями та перевагами професії перекладача. Єдиною вимогою для слухачів курсу є знання англійської мови на рівні шкільної програми. 

Здравствуйте, уважаемые слушатели! Наш дистанционный курс называется "Познай мир изнутри". Длительность нашего курса 4 недели. Тьютор курса Квасник Ольга Витальевна. Цель курса

в результате вы сможете

требования к слушателям: умение работать с пакетом программ МС офис, знание языков (украинский, русский), знание биологии. Подключаться к курсу можно на любой неделе.

Цель курса: Сформировать систему знаний и понятий про сферу профессиональной деятельности в отрасли.