Навчальний дистанційний курс «Соціологія для абітурієнтів» розрахований на 4 навчальні тижні, з розрахунку одна тема на тиждень. Програма курсу адаптована для учнів 10-11 класів, її зміст стимулює в учнів  бажання досліджувати соціальні процеси, що протікають в сучасному суспільстві.

Курс передбачає поступове ускладнення завдань, підвищення ролі самостійності учнів, а також практичне застосування знань на всіх етапах життєвого шляху.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ КУРСУ

Ти закінчуєш школу і ще не визначився з майбутньою спеціальністю, вагаєшся між точними науками та гуманітарним циклом, можливо СОЦІОЛОГІЯ допоможе подолати ці протиріччя та дасть можливість зробити ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР!

ПРОХОДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО КУРСУ - ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ ВІДЧУТИ АТМОСФЕРУ УЧБОВОГО ПРОЦЕСУ У ВИЩІЙ ШКОЛІ ТА ЗНАЙОМСТВО З ОДНИМ ІЗ НАЙКРАЩИХ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИМ КОЛЕКТИВОМ КАФЕДРИ СОЦІОЛОГІЇ ТА ПОЛІТОЛОГІЇ ХНТУ  "ХПІ".

Курс знакомит молодых людей, стоящих перед выбором профессии, с особенностями профессиональной деятельности социолога, дает представления об основных сферах приложения его труда. Также в курсе представлены основные понятия и методы, которые социолог использует в профессиональной деятельности.